28 finał WOŚP - ZESPÓŁ SZKÓŁ W DZIADOWEJ KŁODZIE

Idź do spisu treści

Menu główne:

28 finał WOŚP

Wydarzenia 2019/2020

Za nami 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Swe serca, jak co roku, otworzyło wielu mieszkańców licytując wystawione przedmioty oraz błyskawicznie wykupując fanty w loterii. Wszyscy zebrani mogli skorzystać z różnych atrakcji, jak: malowanie twarzy, nauka udzielania pierwszej pomocy. Występowali uczniowie z naszej szkoły oraz zespoły wokalno – muzyczne działające przy GOK- u w Dziadowej Kłodzie. Do dyspozycji gości była również kawiarenka z kawą, herbatą i pysznym ciastem, które przygotowali rodzice. Poza tym były stoiska z popcornem i watą cukrową, oblegane przez najmłodszych. Uczniowie – wolontariusze zbierali pieniądze do puszek i za to należą im się szczególne podziękowania. Wolontariusze z naszej szkoły, to: Agata Kałuża, Natalia Rosiek, Katarzyna Pawelczyk, Maja Dybul, Agata Jabłońska, Hanna Czarnasiak, Anna Prusiewicz, Maria Prusiewicz, Nadia Gazda, Amelia Jurowicz, Miłosz Domagała, Zuzanna Fryt, Mateusz Opatowski, Julia Kowalczyk, Filip Surdel, Jakub Czarnasiak, Wiktoria Kapica, Mikołaj Matecki, Martyna Kupczak, Jakub Wieczorek.
W tym roku zebraliśmy kwotę 23354, 05 zł. Jak się okazuje, mała z ludźmi o ogromnych sercach. Z całego serca dziękujemy wszystkim za wielką pomoc i zaangażowanie podczas tegorocznego finału WOŚP. Za rok znów pokażemy, że będziemy grali „do końca świata i jeden dzień dłużej”. Siema!
Organizatorami Finału WOSP w Dziadowej Kłodzie był Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie. Nad przebiegiem zbiórki pieniędzy czuwały: p. Agnieszka Cichosz, p. Aleksandra Bober, p. Justyna Sęktas.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego